حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در وبسایت دیده آرای حسام
دیده آرای حسام  معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات دیده آرای حسام و نیز راهکارها برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران دیده آرای حسام توضیح داده شده است.
محتویات این سند
•    این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که دیده آرای حسام  ازکاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده دیده آرای حسام از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران دیده آرای حسام را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
•    این سند به مواردی که در اختیار دیده آرای حسام و دیده آرای حسام هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات دیده آرای حسام و افراد ثالثی که در استخدام دیده آرای حسام نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
•    شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت دیده آرای حسام اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار دیده آرای حسام قرار می دهید.
•    پس از ورود به سایت دیده آرای حسام شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
•    دیده آرای حسام کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
•    دیده آرای حسام به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت دیده آرای حسام اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های دیده آرای حسام و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
•     دیده آرای حسام از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
•    دیده آرای حسام  اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد .
•    دیده آرای حسام ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت دیده آرای حسام از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
•    شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت دیده آرای حسام تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  دیده آرای حسام آن ها را در سایت دیده آرای حسام  وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد دیده آرای حسام ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل ، نام خانوادگی ، کد ملی  و…
محدودیت دسترسی به اطلاعات
•    دیده آرای حسام دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه دیده آرای حسام  یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
•    دیده آرای حسام جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
•    امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. دیده آرای حسام  تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) دیده آرای حسام مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید